Výmalba únor 2020

Jak jste si jistě všimli, právě probíhá oprava výmalby v přízemí a  prvních patrech všech vchodů z důvodu znečištění a poškození.

Ve všech vchodech se snažíme dodržet původní barevné odstíny.

V č.p. 2600 byla především zelená barva mnohými členy SVJ kritizována a proto bych rád změnil barevnou skladbu tohoto vchodu. Navržená žlutá barva je však po provedení výmalby nevýrazná, některými členy nazvána komunistickou /vojenskou, v čemž s nimi souhlasím.

Proto bych Vás všechny rád oslovil, aby jste navrhli nové barevné řešení. Rád bych zachoval skladbu a to na vnější stěny jednu barvu (nyní zelené) a druhou kontrastní barvu na zdi výtahu, které jsou nyní šedé. Máme v plánu v přízemí obvodové zdi opatřit omyvatelným emailem do výše 150cm a zdi výtahu z obou stran u dveří komor až ke stropu.  Zeď výtahu sousedící se schody bude v neomyvatelném matu. Taktéž by k barevné variantě bylo dobré navrhnout odstín omyvatelného emailu na čela a boky schodů.

 Jestliže máte zájem prosím napište mi svůj návrh formou SMS na 777946437 nebo na email kveton.svj@seznam.cz. Je samozřejmě možné mi zavolat. Ze všech návrhů o víkendu 15. a 16. února 2020 vybereme ten, který bude vyhovovat většině, upřesníme odstíny dle vzorníku barev a provedeme vzorovou výmalbu v přízemí.

V ostatních vchodech nebudeme provádět výmalbu dalších pater, o dalším postupu rozhodneme na shromáždění, které přípravuji cca. na počátek března 2020.

Návrhy barev 2599

 

 

 

 

 

 

Návrhy barev 2600

 

 

 

 

 

Napsat komentář